Açıköğretim

19 Eylül 2023
Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden Anadolu Üniversitesi ile BİP bir iş birliğine imza attı.
16 Ağustos 2023
Anadolu Üniversitesi ile Azerbaycan Türkiye İş Adamları Birliği (ATİB) arasında geçtiğimiz senelerde gerçekleşen iş birliği kapsamında imzalanan protokol yenilendi.
07 Ağustos 2023
Pakistan Allama Iqbal Açık Üniversitesi akademisyeni Dr. Tooba Saleem Anadolu Üniversitesinde çalışmalarına devam etti.
18 Temmuz 2023
Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bülent Açma, Arnavutluk Yüksek Öğrenim Kalite Güvence Ajansı (ASAL) Dış Değerlendirme Kurulu’na atandı.
06 Temmuz 2023
Açıköğretim Sistemi öğrencilerine Anadolu Üniversitesi kampüsünde kişisel gelişim, sosyal hayatı deneyimleme fırsatı sunan Yaz Kampüs Programı’nın üçüncüsü gerçekleştirildi.
05 Temmuz 2023
Uluslararası Araştırma Destek Programı (Fellowships) kapsamında Pakistan Allama Iqbal Açık Üniversitesi akademisyeni Dr. Zafar Iqbal, çalışmalarının ilk aşamasını tamamladı.
22 Mayıs 2023
Üniversitemizde gerçekleştirilen seminerde çevrimiçi eğitimin ve çevrimiçi eğitimde ölçme-değerlendirmenin geleceği tartışıldı.
20 Nisan 2023
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi tarafından yürütülen Uluslararası Araştırma Destek Programı kapsamında Pakistan Allama Iqbal Açık Üniversitesi akademisyeni çalışmalarını
17 Nisan 2023
Açıköğretim Fakültesi, staj ve uygulama dersleri kapsamında yürütülen iş süreçlerinde görev alan tüm paydaşları için iş akış infografiklerini hazırlayarak kullanıma sundu.
12 Nisan 2023
Açık ve uzaktan öğrenme alanında dünyanın en önde gelen kurumlardan biri olan Anadolu Üniversitesi, Asya’nın en büyük açık ve uzaktan öğrenme konferansına ev sahipliği yapmaya
30 Mart 2023
Anadolu Üniversitesi ile AAOU arasında “36. Asya Açık Üniversiteler Birliği Yıllık Konferansının (AAOU 2023)” düzenlenmesi ve ev sahipliği konusunda mutabakata varıldı.