Kampüs

05 Ağustos 2020
Eskişehir Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan ve beraberindeki heyet Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
05 Ağustos 2020
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
05 Ağustos 2020
Anadolu Üniversitesi, ESOGÜ ve ESTÜ bir araya gelerek oluşturduğu “Tercihim Eskişehir” platformu, adaylarla alanının deneyimli ve seçkin isimlerini bir araya getirmeye devam ediyor.
30 Temmuz 2020
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
30 Temmuz 2020
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
30 Temmuz 2020
Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
30 Temmuz 2020
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
30 Temmuz 2020
HAK-İŞ Genel Sekreter Yardımcısı Erdoğan Serdengeçti ve beraberindeki heyet Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
28 Temmuz 2020
Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi, tercih dönemindeki üniversite adayları için tek platformda bir araya geldi.
28 Temmuz 2020
Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’a iade-i ziyarette bulundu.
28 Temmuz 2020
Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.