Kampüs

12 Aralık 2020
Anadolu Üniversitesi’nin kurucu üyesi olduğu Avrupa Uzaktan Eğitim Üniversiteleri Birliği (EADTU) Rektörler toplantısı bu yıl pandemi nedeniyle çevrim içi olarak gerçekleştirildi.
11 Aralık 2020
Anadolu Üniversitesi, sunduğu nitelikli yükseköğretim hizmetleri ile bilim dünyasına katkı sunmaya devam ediyor.
09 Aralık 2020
Prof. Dr. Melih Erdoğan, Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) tarafından verilen ve İç Denetim Dünyasının En Prestijli Ödüllerinden olan “Ali Kamil Uzun - Yaşam Boyu Meslek Üstün
08 Aralık 2020
Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve İBF, TÜBİTAK tarafından hazırlanan “Üniversitelerin Alan Bazlı Yetkinlik Analizi Raporu’na (2020)” göre büyük başarıya imza attı.
06 Aralık 2020
Stanford Üniversitesi tarafından hazırlanan listede farklı disiplinlerden dünyadaki yedi milyon bilim insanı arasından ilk yüzde 2’lik dilime giren isimler Plos Biology isimli dergide
06 Aralık 2020
SODİGEM, siber saldırıların odağında Türkiye olduğunu belirterek alınabilecek önlemler için önerilerde bulundu.
05 Aralık 2020
Anadolu Üniversitesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü’nünde toplumsal farkındalığa katkıda bulunmak amacıyla, bilgilendirme toplantısı
05 Aralık 2020
Anadolu Üniversitesi nitelikli yükseköğretim hizmetleri sunan Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi’ne kitap bağışında bulundu.
02 Aralık 2020
HAK-İŞ Genel Sekreter Yardımcısı Erdoğan Serdengeçti ve beraberindeki heyet Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
30 Kasım 2020
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü (DKT) pandemi döneminde dil ve konuşma bozukluğu olan bireylere teleterapi uygulamaları vermeye başladı.
28 Kasım 2020
Sağlık ve iletişim alanındaki uzmanları bir araya getiren Uluslararası Katılımlı 6. Sağlık İletişimi Sempozyumu (SİS), 27 Kasım Cuma günü gerçekleştirilen oturumla tamamlandı.